Agata Potępa

Opinie pacjentów

Współpraca z Panią Agatą i redukcja masy to bardzo przyjemny proces. Po radach Pani Agaty pierwsze efekty zauważyłam już po kilku dniach. Redukcja to łatwiejszy proces niż się spodziewałam, nie jestem głodna, moja dieta jest ciekawa i różnorodna. Testuje nietypowe dla mnie połączenia smakowe.

Karolina

Poznaj inną historię

Całkowita zmiana funcjonowania organizmu w 6 miesięcy

Pani Bożena miała wiele trudności ze zdrowiem, dieta pomimo utraty kilogramów miała za zadanie poprawić funkcjonowanie organizmu- efekt był zaskakujący również dla Pani Bożeny.

czytaj więcej

Minus 12 kg w zaledwie 4 miesiące

  • Aneta (44l.)
  • 12kg w 4 miesiące
  • Kobieta

Dzięki diecie opartej tylko na lubianych produktach, indywidualnie dostosowanej oraz dużej motywacji, Pani Anecie udało się stracić aż 12kg w niecałe 4 miesiące.

Pani Aneta pojawiła się w moim gabinecie zaraz na początku stycznia, idealny wręcz moment na zmiany. To co zauważyłam najpierw to ogromna motywacja by coś zmienić, jak się szybko okazało Pani Aneta jest bardzo solidna w swoich działaniach :)

Poza moimi zaleceniami Pani Aneta wprowadziła też swoje, dzięki czemu efekty były bardzo szybko widoczne. Posiłki były bardziej wartościowe, wszystkie zadania kontrolne były realizowane, wręcz nie mogło być inaczej ;)

Wszyscy znajomi widzą różnicę oraz zmianę jaka zaszła. Nic dziwnego Pani Aneta wygląda młodziej i ma o wiele więcej energii. Tak więc cel mamy osiągnięty.

A ja mocno trzymam kciuki za dalsze sukcesy, a przede wszystkim w utrzymaniu nastawienia!

POKAŻ