<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Udało mi się schudnąć 5kg w ciągu jednego miesiąca. Osiągnęłam najlepszy możliwy efekt, czuję się świetnie. Jeszcze długa droga przede mną, ale wiem, że się uda.

Bożena

Poznaj inną historię

Całkowita zmiana funcjonowania organizmu w 6 miesięcy

Pani Bożena miała wiele trudności ze zdrowiem, dieta pomimo utraty kilogramów miała za zadanie poprawić funkcjonowanie organizmu- efekt był zaskakujący również dla Pani Bożeny.

czytaj więcej

Minus 12 kg w zaledwie 4 miesiące

  • Aneta (44l.)
  • 12kg w 4 miesiące
  • Kobieta

Dzięki diecie opartej tylko na lubianych produktach, indywidualnie dostosowanej oraz dużej motywacji, Pani Anecie udało się stracić aż 12kg w niecałe 4 miesiące.

Pani Aneta pojawiła się w moim gabinecie zaraz na początku stycznia, idealny wręcz moment na zmiany. To co zauważyłam najpierw to ogromna motywacja by coś zmienić, jak się szybko okazało Pani Aneta jest bardzo solidna w swoich działaniach :)

Poza moimi zaleceniami Pani Aneta wprowadziła też swoje, dzięki czemu efekty były bardzo szybko widoczne. Posiłki były bardziej wartościowe, wszystkie zadania kontrolne były realizowane, wręcz nie mogło być inaczej ;)

Wszyscy znajomi widzą różnicę oraz zmianę jaka zaszła. Nic dziwnego Pani Aneta wygląda młodziej i ma o wiele więcej energii. Tak więc cel mamy osiągnięty.

A ja mocno trzymam kciuki za dalsze sukcesy, a przede wszystkim w utrzymaniu nastawienia!

POKAŻ