<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Bardzo profesjonalne podejście. Widać, że pani dietetyk zna się na tym co robi. Zna również nazwy leków i ich wpływ. Jak szukacie profesjonalnej pomocy to zdecydowanie polecam.

Paulina

Poznaj inną historię

Minus 12 kg w zaledwie 4 miesiące

Dzięki diecie opartej tylko na lubianych produktach, indywidualnie dostosowanej oraz dużej motywacji, Pani Anecie udało się stracić aż 12kg w niecałe 4 miesiące.

czytaj więcej

Całkowita zmiana funcjonowania organizmu w 6 miesięcy

  • Bożena (55.l), Tarnów
  • 26kg w 6 miesięcy
  • Kobieta

Pani Bożena miała wiele trudności ze zdrowiem, dieta pomimo utraty kilogramów miała za zadanie poprawić funkcjonowanie organizmu- efekt był zaskakujący również dla Pani Bożeny.

Wcześniejsze błędy żywieniowe niestety były spowodowane przeświadczeniem, że na diecie powinno się jeść jak najmniej i wtedy dopiero można schudnąć. Co niestety tylko pogłębiało problemy zdrowotne.

Zmiana w funkcjonowaniu i wydolności organizmu pojawiła się już po pierwszym miesiącu stosowania diety-8kg na odpowiedniej kaloryczności i większej liczbie posiłków był dużym zaskoczeniem. Już wtedy pojawiła się większa tolerancja na wysiłek i możliwe było włączenie minimalnej aktywności, co również pozytywnie wpłynęło na dalsze efekty diety.

Tutaj przede wszystkim wielkie gratulacje należą się Pani Bożenie, bardzo szybko nauczyła się zasad jak łączyć posiłki i jak jeść poza domem, żeby nie wpłynęło to na efekty. Ten styl żywienia stał się już nowym stylem życia. Co tylko ułatwi osiągnięcie głównego celu, ponieważ to jeszcze nie koniec ;)

POKAŻ