<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />
15 List

Jaką pić herbatę?

Sezon na herbatę na dobre się rozpoczął, teraz zdecydowanie pijemy większe ilości. Którą herbatę jednak wybrać? Liściasta czy w torebkach, co będzie dla nas lepsze?

Dlaczego warto kupować herbatę liściastą?🤔🤔🤔


‼️Przede wszystkim mamy większą pewność, że pijemy wartościowy napar, bogaty w cenne związki polifenolowe, które korzystnie wpływają na twoje serce i układ krążenia.


👉takiej pewności nie mamy, pijąc herbatę z torebek. Bardzo często zamiast liści zawierają duży odsetek zmielonych łodyg, pyłu i herbacianych odpadów.
👉kupując herbatę unikajmy tych pakowanych w tekturowych i nieszczelnych kartonikach, gdyż produkt w nich zawarty szybko wietrzeje i traci swoją wartość. Na domiar złego leży miesiącami na półkach sklepowych.
👉najlepiej, gdy każda pojedyncza torebka zawiera widoczne liście herbaty oraz zapakowana jest w szczelną, nieprzepuszczalną dla powietrza folię.
 

Twój komentarz
POKAŻ