<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />
18 Paź

Dieta Idealna Dla Każdego!

Sezon jesienny to idealny czas by zadbać o swoje zdrowie, odporność, a przy okazji równiez o sylwetkę.

Każdy jadłospis przygotowany w mojej poradni jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb mojego Pacjenta. Rozpoczynając dietę, niezwykle istotne jest, aby była ona nie tylko zdrowa, urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była przez niego chętnie stosowana. Zmiana sposobu żywienia jest możliwa tylko wtedy, gdy zalecenia będą realne do wprowadzenia w życie i dopasowane indywidualnych upodobań oraz stylu życia.

Co biorę pod uwagę przy układaniu diety?
  • Wszystkie twoje preferencje żywieniowe. To, jakie produkty lubisz, jakie masz przyzwyczajenia żywieniowe i gdzie najczęściej robisz zakupy. Aby to ocenić analizowany jest Twój dotychczasowy jadłospis żywieniowy oraz przeprowadzany dokładny wywiad żywieniowy.
  • Twoje obecne wyniki badań i stan zdrowia. Analizuję choroby i zgłaszane gorsze samopoczucie tak, by optymalnie dobrać dietę do stanu zdrowia. Dobrze skomponowany jadłospis powinien wspierać zdrowie, pozwolić poczuć zmiany w samopoczuciu i poprawić wyniki badań.
  • Twój czas. Jeśli jesteś osobą zapracowaną, wybieram proste i szybkie przepisy w Twojej diecie. Jeśli natomiast lubisz gotować i sprawia Ci to radość, otrzymasz ciekawe przepisy na dania, których do tej pory nie próbowałeś.
  • Twój plan dnia. Dopasuje rozkład posiłków pod kątem tego, jak wygląda Twój dzień, kiedy możesz spożyć posiłek i w jakich warunkach.
  • I najważniejsze- wszystkie twoje specjalne prośby.

Umów się na wizytę online

Kalendarz Online

lub Telefonicznie

Tel. 798 495 239

Odwiedź mój profil na Facebooku i Instagramie

Facebook

Instagram

Twój komentarz
POKAŻ