<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />
05 Sty

Dieta dla Urody

Dołącz do programu, skorzystaj z bonów podarunkowych na bezpłatną konsultacje i 14-dniowy jadłospis.

Ruszyła akcja mająca za zadanie zwrócić uwagę na to, że dieta to nie tylko odchudzanie, ale również w znacznym stopniu wpływa na nasz wygląd. Każdy zabieg medycyny estetycznej, aby był trwały wymaga również odpowiedniego podejścia dietetycznego.

Dlatego w ramach akcji oferuję darmową konsultację, która zawiera analizę składu ciała z dokładnym omówieniem, czyli pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia i wieku metabolicznego naszego organizmu oraz 14-dniowy jadłospis wspomagający naszą skórę włosy i paznokcie.

Wystarczy  jedynie dwa tygodnie stosowania tej diety, aby zobaczyć jej pierwsze, wyjątkowe działanie na organizm. Specjalnie opracowany program dietetyczny będzie miał za zadanie zapewnić skórze i jej najważniejszym przydatkom niezwykłą dawkę substancji odżywczych, oczyszczających, regenerujących i ochronnych. Nie będzie tutaj żadnego przypadku. Wszystkie składniki zostaną dobrane tak by skóra, włosy i paznokcie po prostu lśniły. Co więcej, potrzeby te zostaną spełnione wyłącznie w oparciu o naturalne produkty żywnościowe bez konieczności stosowania jakichkolwiek suplementów. 

Zapraszam do kontaktu.

Twój komentarz
POKAŻ